Рос Укр

Замовити воду
на сайті:
Замовити воду


Замовити через соцмережі:
Viber Замовити воду Messenger Замовити воду Telegram Замовити воду Facebook Замовити воду


Таурус Таурус Таурус
Наші телефони:

(0512) 75-11-31;
(0512) 75-11-21 (автоответчик);
067 512-55-76; 095 788-68-29;
093 213-29-26 (Viber)

Замовте воду прямо зараз.

ФІП / Юр. лице:

Ваш телефон:

Адреса доставки:

Дата доставки:

Час доставки:К-во бутлів:

Помпа для води:

Відзначте цей пункт, якщо ви ще не замовляли воду в бутлях.
Застава за бутель — 140 гривень

Кількість необхідних Вам заставних бутлів:

Коментар:

До сплати: 45 грн

Замовити воду Закрити

Ціна бутля води— 45 гривень. При замовленні від 2-х і більше — 40 гривень за бутль

Вечірня доставка здійснюється ТІЛЬКИ по середах. Ціна одного бутля води -50 гривень. Два і більше бутлів— 45 гривень за бутль

Доставка в Богоявленський район здійснюється в понеділок, середу і п'ятницю!

Напишіть Ваші побажання.

Ваше им'я:

Ваш телефон:

Ваше повідомлення:

Відправити повідомлення Закрити
МЕТОДИ ОЧИЩЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ

МЕТОДИ ОЧИЩЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ

Освітлення. Це початковий етап очищення, який часто потрібний при заборі колодязів, озер, інших відкритих джерел. Мутність і суспензії у воді говорять про наявність органічних домішок: гумінових та фульвокислот, колоній мікроорганізмів. На етапі освітлення в потік додають солі, що містять хлор, і коагулянти. Активний окисник руйнує органічні сполуки у воді та провокує випадання осаду. Нерозчинні агломерати легше затримуються фільтрами механічного очищення.

Коагуляція. Технологія спрямована на видалення з води колоїдних суспензій, які не завжди видно неозброєним оком. Як коагулянти використовують солі алюмінію, які викликають злипання органічних молекул, руйнують оболонки мікроорганізмів, утворюючи з домішками важкі пластівці. Далі потік прямує у відстійники.

Відстоювання. На станціях водопідготовки передбачені спеціальні ємності, всередині яких із невеликою швидкістю переливається вода. Нижні шари рухаються повільніше, ніж верхні, тому забруднюючі тверді частинки і пластівці коагулированных з’єднань встигають випасти осад. З дна резервуара маси, що відстоялися, видаляють через зливний отвір.

Фільтрування. Для очищення питної води використовують фільтри з сорбуючим завантаженням. Раніше повсюдно застосовувалися активовані вугільні картриджі, але сьогодні їх поступово замінюють порошкоподібні та гранульовані засипки. Основна відмінність у тому, що вода проходить через завантаження, а сорбент висипають у ній і перемішують. Такий метод водопідготовки простіше та ефективніше традиційної фільтрації, дозволяє видаляти хімічні домішки, важкі метали, органічні суспензії та поверхнево-активні речовини.

Знезараження. Спеціальна обробка необхідна усунення епідемічної небезпеки води. Очищення від хвороботворних бактерій може проводитися хімічними та фізичними методами, але, як і раніше, найефективнішою технологією знезараження є хлор. Атоми окислювача зберігають свою активність у міру руху потоку, дезінфікуючи внутрішні стінки трубопроводу.

Демінералізація. Видалення марганцю і заліза з води є актуальним для підземних джерел, особливо розташованих поблизу рудних покладів. Демінералізацію проводять шляхом аерації – насичення потоку киснем повітря. Вода подається до спеціальних колон, де барботується або розпорошується через форсунки. В результаті небажані домішки окислюються та утворюють нерозчинні сполуки. Далі відбувається очищення води на механічних фільтрах.

Пом’якшення. Жорсткість обумовлена ​​високою концентрацією солей кальцію та магнію. Для пом’якшення води використовують фільтри з іонообмінною смолою, при проходженні через яку метали заміщуються іонами водню або натрію, безпечними для здоров’я людини. Метод є дорогим, тому використовується не на всіх станціях водопідготовки. У більшості міських квартир для питної води характерна підвищена жорсткість, що потребує встановлення локальних іонообмінних фільтрів.

Після завершення комплексу водопідготовки та аналізу основних параметрів потік подається до розподільної мережі. Варто розуміти, що навіть у разі повної відповідності санітарних показників питної води нормативним значенням під час руху у старих трубопроводах відбувається її повторне забруднення. Тому рекомендується проводити аналіз в акредитованих лабораторіях та звертатися за допомогою у підборі фільтрів у спеціалізовані компанії.
Таурус.укр © 2019-2020

Зв'язатися з керівництвом

Заказать воду по телефону

(0512) 71 71 31;
(0512) 71 71 21 (автовідповідач);
067 512 55 76;
095 788 68 29;
093 213 29 26 (Viber)