Рос Укр

Замовити воду
на сайті:
Замовити воду


Замовити через соцмережі:
Viber Замовити воду Messenger Замовити воду Telegram Замовити воду Facebook Замовити воду


Таурус Таурус Таурус
Наші телефони:

(0512) 75-11-31;
(0512) 75-11-21 (автоответчик);
067 512-55-76; 095 788-68-29;
093 213-29-26 (Viber)

Замовте воду прямо зараз.

ФІП / Юр. лице:

Ваш телефон:

Адреса доставки:

Дата доставки:

Час доставки:К-во бутлів:

Помпа для води:

Відзначте цей пункт, якщо ви ще не замовляли воду в бутлях.
Застава за бутель — 140 гривень

Кількість необхідних Вам заставних бутлів:

Коментар:

До сплати: 45 грн

Замовити воду Закрити

Ціна бутля води— 45 гривень. При замовленні від 2-х і більше — 40 гривень за бутль

Вечірня доставка здійснюється ТІЛЬКИ по середах. Ціна одного бутля води -50 гривень. Два і більше бутлів— 45 гривень за бутль

Доставка в Богоявленський район здійснюється в понеділок, середу і п'ятницю!

Напишіть Ваші побажання.

Ваше им'я:

Ваш телефон:

Ваше повідомлення:

Відправити повідомлення Закрити
Міфологія: Вода та Боги

Міфологія: Вода та Боги

Міфологією, доданнями, оповідями просякнута вся історія людства і вода червоною ниткою проходить через неї. Боги, царі, античні герої за допомогою води створювали світи, жахливі катаклізми та великі подвиги. Ставлення людей до води було радикально іншим, як її місце у світоустрої. Пропоную коротко ознайомитися з тим, що волею доль дійшло до наших днів.

Слов’янська міфологія

Хмари у світоустрої стародавніх слов’ян з давніх-давен представлялися як небесні колодязі або річки. Сезон Зими сприймався нашими предками, як період часу в’янення, що запирало у свої пута життєву силу та енергію. З приходом Весни і Сонця, грізний бог Перун розбивав крижані кайдани своїм молотом, відкриваючи цим шлях перших потоків талої і дощової води. Перша весняна дощова вода вважалася лікувальною, що дарувала красу, лікування багатьох хвороб, особливо за безпліддя. У такому світорозуміння і народилися уявлення про Живу та Мертву воду.

Мертва вода вважалася цілющою, здатною зрощувати частини тіла, але залишаючи його без життя. Живу воду відводилася роль джерела здатного вдихнути життя тіло померлого і наділити його богатирської силою.

У дитинстві нас часто лякали Водяним. За доданням, це злий дух, що уособлює водну стихію. Живе у вирі, вирах і болотах. Мельники та рибалки дуже шанували його та приносили йому жертви, бажано чорного кольору (півні, кішки, собаки). У мельників вважалося, що Водяний живе під млиновим колесом, а самих мельників, у давнину, наділяли чаклунською силою. Рибалкам він міг принести багатий улов або розігнати всю рибу. Простих людей міг заманити у воду та втопити. У воді Водяний не переможемо, а на суші втрачає силу. Є у водяного дружина Водяниця (Русалка). Зокрема, її іграм приписували ту силу, яка змушує крутитися колесо млина. Водяницями вважалися молоді дівчата-утопленниці, яких Водяний, за їхню красу за життя, заманював у свою стихію.
Таурус.укр © 2019-2020

Зв'язатися з керівництвом

Заказать воду по телефону

(0512) 71 71 31;
(0512) 71 71 21 (автовідповідач);
067 512 55 76;
095 788 68 29;
093 213 29 26 (Viber)