Рос Укр

Замовити воду
на сайті:
Замовити воду


Замовити через соцмережі:
Viber Замовити воду Messenger Замовити воду Telegram Замовити воду Facebook Замовити воду


Таурус Таурус Таурус
Наші телефони:

(0512) 75-11-31;
(0512) 75-11-21 (автоответчик);
067 512-55-76; 095 788-68-29;
093 213-29-26 (Viber)

Замовте воду прямо зараз.

ФІП / Юр. лице:

Ваш телефон:

Адреса доставки:

Дата доставки:

Час доставки:К-во бутлів:

Помпа для води:

Відзначте цей пункт, якщо ви ще не замовляли воду в бутлях.
Застава за бутель — 140 гривень

Кількість необхідних Вам заставних бутлів:

Коментар:

До сплати: 45 грн

Замовити воду Закрити

Ціна бутля води— 45 гривень. При замовленні від 2-х і більше — 40 гривень за бутль

Вечірня доставка здійснюється ТІЛЬКИ по середах. Ціна одного бутля води -50 гривень. Два і більше бутлів— 45 гривень за бутль

Доставка в Богоявленський район здійснюється в понеділок, середу і п'ятницю!

Напишіть Ваші побажання.

Ваше им'я:

Ваш телефон:

Ваше повідомлення:

Відправити повідомлення Закрити
СПОСОБИ ОТРИМАННЯ ЧИСТОЇ ВОДИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

СПОСОБИ ОТРИМАННЯ ЧИСТОЇ ВОДИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Встановлення побутових фільтрів.

Привести показники питної води у відповідність до стандартів можна за допомогою проточних або накопичувальних систем, що продаються у звичайних магазинах. Це простий і недорогий спосіб очищення, що вимагає тільки періодичної заміни картриджів. Проточні фільтри можна вбудовувати у водопровід. Сучасні системи автоматичного контролю та управління повідомляють користувачеві про забруднення картриджа або включають механізм очищення для відновлення здатності, що фільтрує. Побутові установки видаляють солі жорсткості, надлишковий хлор, залізо, марганець, розчинені гази, важкі метали, деякі мікроорганізми.

Кип’ятіння.

Простий і доступний спосіб очищення питної води, який допоможе позбавитися іонів кальцію та магнію, двовалентного заліза, сірководню, небезпечних бактерій. Кип’ятіння проводять в емальованому або скляному посуді протягом 15 хвилин. Після цього воді дають відстоятись і охолонути природним чином. Домішки при нагріванні переходять у нерозчинні сполуки та утворюють осад, який слід злити. Зберігати кип’ячену питну воду необхідно у закритому посуді для захисту від пилу.

Просте відстоювання.

Воду наливають у невелику чисту ємність і залишають на кілька годин. Кришку не використовують, щоб хлор міг вільно випаруватися. Після цього верхні шари води можна використовувати для приготування їжі, а нижні краще злити. Такий метод очищення дозволяє видалити нерозчинні солі заліза, тверді домішки, пісок, іржі. Довго відстоювати воду не можна, тому що в ній починають розмножуватися бактерії, тому спосіб застосовується лише у разі слабкої забрудненості джерела.

Купівля бутильованого продукту.

Якщо точно не відомо, які домішки є у водопровідній воді і підібрати обладнання для очищення складно, можна купити продукцію у пластикових пляшках. Виробник повинен вказувати на упаковці склад продукту та стандарт, за яким він виготовлявся. Гарантувати безпеку такої продукції складно: неможливо сказати, з якого джерела здійснювався водозабір та як проводилося очищення питної води. Але для періодичного використання такий варіант підійде. Необхідно звертати увагу на термін придатності та не порушувати умови зберігання.
Таурус.укр © 2019-2020

Зв'язатися з керівництвом

Заказать воду по телефону

(0512) 71 71 31;
(0512) 71 71 21 (автовідповідач);
067 512 55 76;
095 788 68 29;
093 213 29 26 (Viber)