Рос Укр

Замовити воду
на сайті:
Замовити воду


Замовити через соцмережі:
Viber Замовити воду Messenger Замовити воду Telegram Замовити воду Facebook Замовити воду


Таурус Таурус Таурус
Наші телефони:

(0512) 71-71-31;
(0512) 71-71-21 (автоответчик);
067 512-55-76; 095 788-68-29;
093 213-29-26 (Viber)

Замовте воду прямо зараз.

ФІП / Юр. лице:

Ваш телефон:

Адреса доставки:

Дата доставки:

Час доставки:К-во бутлів:

Помпа для води:

Відзначте цей пункт, якщо ви ще не замовляли воду в бутлях.
Застава за бутель — 140 гривень

Кількість необхідних Вам заставних бутлів:

Коментар:

До сплати: 45 грн

Замовити воду Закрити

Ціна бутля води— 45 гривень. При замовленні від 2-х і більше — 40 гривень за бутль

Вечірня доставка здійснюється ТІЛЬКИ по середах. Ціна одного бутля води -50 гривень. Два і більше бутлів— 45 гривень за бутль

Доставка в Богоявленський район здійснюється в понеділок, середу і п'ятницю!

Напишіть Ваші побажання.

Ваше им'я:

Ваш телефон:

Ваше повідомлення:

Відправити повідомлення Закрити
Скільки води нам потрібно?!

Скільки води нам потрібно?!

Ви часто чуєте цю раду: пийте більше води. І коли втомилися, і коли шкіра надто суха … Але пораді цій – дуже багато років. Чи є у неї наукові підстави?

Нас продовжують бомбардувати, що, мовляв, випиваючи певну кількість літрів води в день, ми відкриваємо секретну дверцю до відмінного здоров’я. Що це дає нам більше енергії, робить прекрасною нашу шкіру, допомагає скинути вагу і уникнути раку.

У Лондоні тим, хто кожен день користується метро, ​​рекомендують завжди мати з собою пляшку води. Школярам радять приносити воду на заняття. І рідкісне офісна нарада обходиться без глечика з водою, що величаво підноситься в центрі столу.

Апетит до води підігрівається неофіційними правилом: випивати вісім склянок (по 240 мл кожен) в день, що в загальному дає трохи менше двох літрів в день, причому не рахуючи будь-яких інших напоїв.

Це “правило”, однак, не підкріплено науковими дослідженнями – і ні в британських, ні в загальноєвропейських офіційних рекомендаціях не говориться про те, що ми повинні пити так багато.

Звідки ж це пішло? Найімовірніше, від неправильного тлумачення двох різних інструкцій, складених десятиліття назад.
У 1945 році американська комісія з продовольства і харчування Національного науково-дослідного ради рекомендувала дорослим споживати один мілілітр рідини на кожну рекомендовану калорію їжі – що дорівнює двом літрам для жінок на дієті в 2000 калорій і двом з половиною літрам – для чоловіків, які споживають 2500 калорій.
Підкреслимо: мова йшла не просто про воду, а про будь-який тип напоїв. А також про фрукти і овочі, які складаються до 98% з води.

Звичайно, вода важлива. Людський організм складається з неї на дві третини. Вода розносить по ньому поживні речовини і виводить шлаки, регулює температуру тіла, грає роль мастила і оберігає суглоби від надмірного навантаження. Вона бере участь в більшості хімічних реакцій всередині нашого тіла.

Симптоми зневоднення з’являються, коли ми втрачаємо 1-2% вологи нашого організму, і поки ми не заповнимо цю втрату, наш стан буде погіршуватися. У рідкісних випадках таке навіть призводить до летального результату.

Здоровий організм почуттям спраги звертає нашу увагу на загрозу зневоднення. Роки навіювання правила восьми склянок на день привели до того, що ми вважаємо: спрага означає, що наш організм небезпечно зневоднений.

Однак більшість експертів сходяться на тому, що нам не потрібно води більше, ніж просить наш організм – коли він просить.

“Контроль над гідратаціей – це один з найскладніших механізмів, який в ході еволюції розвинув людський організм. ” Ми маємо в своєму розпорядженні величезною кількістю витончених прийомів для підтримки потрібного рівня гідратації”, – говорить Ірвін Розенберг з лабораторії неврології і старіння Університету Тафтс в штаті Массачусетс.

В здоровому організмі мозок засікає, коли тіло починає зневоднюється, і створює відчуття спраги, щоб ми почали пити. Крім того, він посилає в організм гормон, що дає сигнал ниркам зберігати вологу, підвищуючи концентрацію сечі.

“Якщо ви прислухаєтеся до свого тіла, воно само подасть вам сигнал про те, що треба пити”, – зазначає Кортні Кіппс, спортивний лікар-консультант і викладач, медичний директор змагань з тріатлону в Лондоні і Бленхеймі.

Вода – найбільш здоровий варіант, але чай, кава і навіть алкогольні напої теж допомагають уникнути зневоднення. “Максимум того, що при найстрашнішому спеці в центрі пустелі може вийти з потім з тіла людини – це два літри за годину, але таке дуже важко здійснити”, – говорить Хью Монтгомері, директор досліджень Інституту спорту, фізичних вправ і здоров’я в Лондоні.

“Що стосується ідеї завжди носити з собою півлітрову пляшку води для 20-хвилинної поїздки в лондонському метро – вам ніколи не стане настільки спекотно, що вам знадобиться вся ця вода. Навіть якщо піт з вас буде текти струмками”.

Для тих же, кому спокійніше, коли дотримуються офіційні рекомендації – ось порада фахівців британської Національної системи охорони здоров’я: пити від шести до восьми склянок рідини в день, включаючи нежирне молоко і напої без цукру, в тому числі чай і кава.
Крім того, важливо пам’ятати, що механізми спраги в нашому організмі після 60 років починають втрачати чутливість.

“У міру того, як ми старіємо, наш природний механізм спраги стає все менш чутливим. Ми більш схильні до зневоднення, ніж в молодості. У літньому віці нам треба бути більш уважними до споживання рідини, щоб не допускати зневоднення”, – говорить Дейві.

Більшість експертів згодні з тим, що наша потреба в рідині залежить від віку, ваги і статі – і від умов навколишнього середовища і рівня фізичної активності.

“Одна з помилок правила восьми склянок – дуже сильне спрощення того, як наші організми реагують на навколишнє середовище”, – говорить Розенберг.

Більшість фахівців сходиться на тому, що нам не треба так вже сильно піклуватися про випивання призначеної кількості води щодня.

У потрібний момент наші тіла пошлють нам сигнал у вигляді почуття спраги. Точно так же, як вони це роблять, коли ми голодні або втомилися.

За матеріалами BBC
Таурус.укр © 2019-2020

Зв'язатися з керівництвом

Заказать воду по телефону

(0512) 71 71 31;
(0512) 71 71 21 (автовідповідач);
067 512 55 76;
095 788 68 29;
093 213 29 26 (Viber)