Рос Укр

Замовити воду
на сайті:
Замовити воду


Замовити через соцмережі:
Viber Замовити воду Messenger Замовити воду Telegram Замовити воду Facebook Замовити воду


Таурус Таурус Таурус
Наші телефони:

(0512) 71-71-31;
(0512) 71-71-21 (автоответчик);
067 512-55-76; 095 788-68-29;
093 213-29-26 (Viber)

Замовте воду прямо зараз.

ФІП / Юр. лице:

Ваш телефон:

Адреса доставки:

Дата доставки:

Час доставки:К-во бутлів:

Помпа для води:

Відзначте цей пункт, якщо ви ще не замовляли воду в бутлях.
Застава за бутель — 140 гривень

Кількість необхідних Вам заставних бутлів:

Коментар:

До сплати: 45 грн

Замовити воду Закрити

Ціна бутля води— 45 гривень. При замовленні від 2-х і більше — 40 гривень за бутль

Вечірня доставка здійснюється ТІЛЬКИ по середах. Ціна одного бутля води -50 гривень. Два і більше бутлів— 45 гривень за бутль

Доставка в Богоявленський район здійснюється в понеділок, середу і п'ятницю!

Напишіть Ваші побажання.

Ваше им'я:

Ваш телефон:

Ваше повідомлення:

Відправити повідомлення Закрити
Що таке артезіанська вода?

Що таке артезіанська вода?

Артезіанські води (від Artesium, латинської назви французької провінції Артуа, де ці води використовувалися з XII століття) – напірні підземні води, укладені в водоносних пластах гірських порід між водотривкими шарами. Зазвичай зустрічаються в межах певних геологічних структур (западин, мульд, флексур і ін.), Утворюючи артезіанські басейни. При розтині свердловиною або шурфом артезіанські води піднімаються вище покрівлі водоносного пласта, іноді фонтанують. Джерела артезіанського типу відносяться до найважливіших корисних копалин. Зазвичай залягають на глибині від 100 до 1000 метрів.


ГЛИБИНА І МІСЦЯ ЗАЛЯГАННЯ артезіанські води
Пласт артезіанської води залягає в межах однієї геологічної структури, западини, флексури – подвійному зигзагоподібний вигині геологічних шарів, або мульди – копитообразние вигині геологічних порід. Після того, як свердловина або шурф, що проходять крізь водонепроникний шар породи до артезіанських резервуарів готові, рівень води піднімається усередині свердловини або шурфу вище покрівлі водоносного пласта. Іноді вода зі свердловини б’є з-під землі з великим тиском, утворюючи фонтани. Залягають джерела артезіанського типу найчастіше на глибинах від 100 до 1000 м. Основний живить свердловину джерело може перебувати як в 100 метрах і в декількох десятках або навіть сотнях кілометрів, обмежений пластами водонепроникних шарів.


Необхідно розуміти, що питання термінів завжди спірне. Вважається, що грунтові води, умовно поділяються на поверхневі і глибинні. Також вважається, що води, що знаходяться на глибинах залягання до 30 метрів від поверхні, найчастіше саме поверхневі, глибше переважно глибинні води. За хімічним складом поверхневі води мають більший вміст органічних домішок, розчиненого кисню і менший вміст солей лужноземельних і важких металів на відміну від глибинних грунтових вод. Глибинним ґрунтовим водам більшою мірою властиві велика концентрація солей і менший вміст розчиненого кисню і органічних домішок, можуть бути присутніми сірководень і домішки інших хімічних неорганічних речовин, типу радону, сполук бору, фтору і т.п. За своїм хімічним складом мінеральні води ближче до глибинних ґрунтових вод, так як практично не містять розчиненого кисню і органічних речовин. Розташовуються джерела артезіанського типу на глибинах від ста метрів до одного кілометра. Напірні артезіанські водоносні шари можуть знаходиться під декількома водоносними шарами. Досить відомі свердловини, які подають на поверхню воду з п’ятнадцятого або навіть двадцятого водоносного горизонту.
Таурус.укр © 2019-2020

Зв'язатися з керівництвом

Заказать воду по телефону

(0512) 71 71 31;
(0512) 71 71 21 (автовідповідач);
067 512 55 76;
095 788 68 29;
093 213 29 26 (Viber)